Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Києві знову влаштують фестиваль крафтового сиру. Добраніч, "зубожілі" бандерівці!

У Києві знову влаштують фестиваль крафтового сиру

Цими вихідними, 22-23 вересня, в Києві на ВДНГ вдруге відбудеться фестиваль крафтового сиру, в якому візьмуть участь 60 виробників цього продукту. Про це повідомляється на сторінці заходу в Facebook.

"Крафтові сировари з усієї країни знову їдуть до Києва. 22-23 вересня на ВДНГ вони покажуть найкращі сири на II Фестивалі крафтових сирів і позмагаються за звання найкращого на конкурсі Cheese Awards Day 2018, що матиме 26 номінацій", - розповіли організатори.

За їхніми словами, до заходу долучаться 60 найкращих виробників крафтового сиру, а за звання найкращого "змагатимуться" 300 сирів-номінантів.

3

Гості фестивалю зможуть побачити, як відбувається процес сироваріння на майстер-класах, спробувати та придбати українські крафтові сири, взяти участь у різноманітних конкурсах, лекціях від сироварів.

2

Як повідомляє ресурс "Аграрний тиждень", серед гастрономічних цікавинок програми фестивалю крафтового сиру – смажені на грилі камамбер, моцарела і халумі, запечені з сиром равлики, сухе варення.

"Ми раді, що в минулому році зібрали на майданчику понад 12 тисяч гостей, в цьому році обіцяємо не менше яскраве сирне свято. Завдяки фестивалю цікавість до українського крафтового сиру зросла. Дуже виросли в професійному плані і наші сировари. Спільними зусиллями ми створили Гільдію ремісничих сироварів і об'єднали активності з розвитку сирної культури в Україні. За рік школу сироваріння пройшли 120 сироварів. І вже на цьому фестивалі ви познайомитеся з 10 новими брендами крафтового сиру. До нас приєднуються експерти з Європи. Для нас це показник того, що про український крафтовий сир починають дізнаватися за межами нашої країни. А значить, ми йдемо до мети - розвивати сирну культуру - правильною дорогою", - розповіла ідейний натхненник Фестивалю і Конкурсу крафтового сиру Ірина Дем'янюк.

1

Вхід на захід – безкоштовний.
Tags: Київ, гастрономия, еда, конкурсы, крафтове, молочка, пища, продукция, смачно, сыры, фестивалі
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments