Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

До Чернігова їдуть вікінги з Норвегії, Франції, Польщі й Білорусі. Добраніч, карателі!

1

Участь у ІІІ Чернігівському історичному фестивалі, який відбудеться в суботу, 15 вересня, візьмуть представники клубів історичної реконструкції з різних областей України, а також із Білорусі, Норвегії, Польщі та Франції. Загалом – близько 100 осіб.

Про це Укрінформу повідомив один з організаторів фесту, керівник клубу історичної реконструкції "Чернігівська земля" Олег Ярошенко.

"Ми чекаємо учасників майже з усіх куточків України - Львівської області, Чернівців, Нової Каховки, що на Херсонщині, та інших. Також будуть гості з Норвегії, Франції, Польщі та Білорусі, всього близько 100 учасників", - розповів Ярошенко.

До Чернігова їдуть вікінги з Норвегії, Франції, Польщі й Білорусі

За його словами, фестиваль триватиме два дні й складатиметься з двох частин. Перша з 13-ї години триватиме в парку "Чернігівський дитинець" на стародавньому Валу і буде відкритою для відвідувачів і туристів. Їм покажуть групові бої та поєдинки клубів історичної реконструкції, прадавні культуру й побут народів різних країн, майстер-класи із середньовічних ремесел, виставкове містечко тощо. Старовинну музику гратиме гурт із Чернівців "Бурдони Черна", початок концерту - о 16 годині.

2
3
4
5
6

Другий день фестивалю буде закритим і проводитиметься для самих реконструкторів. Вони житимуть у лісі, де готуватимуть "історичну їжу", гратимуть в "історичні ігри", навчатимуть один одного середньовічним ремеслам - не показово, як це буде на Валу, а з користю для охочих опанувати щось нове.

Більше про учасників фестивалю можна дізнатися на сторінці заходу у Facebook. Там зазначається, що "група веселих та завзятих норвезьких вікінгів вже вкотре прибула на береги Десни, щоб познайомити глядачів із культурою та звичаями середньовічних скандинавів".

7
Торговий шлях "із варяг в греки" проходив Дніпром через степи Таврики. Та не усі скандинави і руси поспішали потрапити в Константинополь. Деякі з них залишилися в степах надовго та об'єдналися в клубі "Рарог". Щоосені, в нащадках воїнів півночі прокидається тяга повернутися до сніжної прабатьківщини і вони рушають на північ, та по дорозі вони заїздять до Чернігова.
Приходьте 15 вересня на 13:00 до парку Чернігівський Дитинець і матимете змогу долучитися до культури середньовіччя!

Tags: Чернігів, зеленый туризм, история, реконструкция, скандинавы, фестивалі
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments