Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Києві відбудеться Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів. Добраніч, "зубожіла" хунто!

У столиці 15 вересня відбудеться десятий Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

На Контрактовой площади в Киеве состоится Всеукраинская ярмарка органических продуктов

«15 вересня заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева вітальним словом відкриє десятий Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів. Організатором заходу є Федерація органічного руху України», - йдеться в повідомленні.

Відвідувачі ярмарку зможуть купити, продегустувати та придбати різноманітні овочі, фрукти, ягоди, горіхи, мед, печиво, ковбасні та молочні вироби, та ще багато інших сертифікованих органічних продуктів українського виробництва з усіх регіонів країни.

У столиці відбудеться всеукраїнський ярмарок органічних продуктів - Мінагро

Ярмарок відбудеться у Києві на Контрактовій площі за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Київської міської державної адміністрації, Швейцарської Конфедерації в рамках Проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія). А також за підтримки проекту «Німецько-української співпраці в галузі органічного землеробства», USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» та Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

На Контрактовой площади состоится ярмарка «Киевские контракты»
Tags: Київ, анонси, органика, продукты, сельхозпродукция, ярмарок
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments