Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Харків’яни вимагають перейменувати Московський в проспект імені сенатора Маккейна (петиція)

У Харкові може з`явитися проспект імені сенатора Маккейна замість Московського: місто остаточно позбудеться окупаційної назви.Харків’яни пропонують перейменувати Московський проспект на проспект Джона Маккейна. Це у своїй електронній петиції пропонує Олег Максимов.

«Пропоную перейменувати Московський проспект на честь великого американського державного діяча Джона Маккейна. Джон Маккейн — політик зі світовим ім’ям, який має до України безпосереднє відношення. За відстоювання інтересів України і українського народу він нагороджений високими нагородами: Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, Орденом Свободи, іменною вогнепальною зброєю», — наголосив Максимов, передає Нyser.

На цей час збір підписів під петицією, що з’явилася на сайті міськради 2 вересня, триває. За неї підписалося вже 735 українців. Підписати петицію можна за цим посиланням.

Джон Маккейн був сенатором від штату Аризона. Він неодноразово відвідував Київ під час Революції Гідності та підтримував громадян України. Сенатор був прихильником посилення антиросійських санкцій у зв’язку із агресією Росії щодо України.

Маккейн помер 25 серпня на 82-му році життя після боротьби з раком мозку, яка тривала близько року.
Tags: Маккейн, Харків, дерусификация, переименование, петиции, улицы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments