Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зрадогниди влаштували атаку на Гримчака, бо їх хазяївам не подобається розумна тактика Києва

Україна може розглянути можливість відновлення водопостачання Криму після визнання Російською Федерацією факту окупації півострова. Про це заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак заявив в ефірі телеканалу Еспресо.TV.

Вода для Криму: у МінТОТ назвали умови переговорів з російськими окупантами

"Можу сказати офіційно. Перше, Російська Федерація, як країна-окупант в Криму, як країна-агресор, не зверталася до України офіційно з питань надання води. Друге - якщо є таке бажання, то спочатку потрібно звернутися до України і визнати факт окупації Криму. Без цього взагалі немає про що говорити", - пояснив Гримчак. Тільки після виконання Москвою цих двох умов, відзначив він, можна міркувати, "скільки їм коштуватиме ця вода".П’ять копійок: Таким чином, чиновник запропонував два стратегічні кроки, які ставлять Москву в програшне становище: 1) Якщо РФ визнає окупацію, то вона повинна діяти згідно з міжнародним правом: знов змінити свою Конституцію, забезпечувати мешканців окупованих територій всім необхідним для життєдіяльності, відмінити російські паспорта, не залучати до служби в російській армії кримчан та багато інш. 2) Звичайно п.1 РФ не визнає, тому припиняються різні балачки і спекуляції стосовно питання допомоги окупованому Криму водою, 3) Якщо б Москва й визнала власну окупацію, то ціна води стала б непомірним тягарем для бюджету всієї Московії, 4) При цьому відповідальність за екологічне лихо в Армянську, а також за повне знищення зеленого трав'яного покриття в Степовому Криму та інші техногенні катастрофи несе виключно Кремль, - сказав Гримчак.
Тепер питання: навіщо зрадофілітики погнали хвилю зради і кидають пачками скарги у групи в соцмережах? Питання риторичне.
Tags: Гримчак, Крым, вода, вредные выбросы, гниди, зрадофилы, оккупация, ответ, стратегия, тактика, техногенные катастрофы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments