Українка вирвала перемогу у росіянки і виграла "золото" Чемпіонату світу зі стрільби

У Чанвоні (Республіка Корея) тривають чемпіонат і юніорська першість світу зі стрілецьких видів спорту.

Чемпіонат світу зі стрільби: Костевич виграла "золото" і завоювала олімпійську ліцензію

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич з Чернігова стала чемпіонкою світу у стрільбі з малолкаліберного пістолета з 25 метрів, завоювавши ліцензію на Олімпійські ігри-2020 в Токіо (Японія), повідомляє Укрінформ.

У фіналі Костевич показала однакову суму з росіянкою Віталіною Бацарашкіною - по 37 очок. У додаткових серіях українка з результатом 4+4+3 вирвала перемогу у росіянки (4+4+2). "Бронза" дісталася Дорен Веннекамп з Німеччини.

В активі збірної України вже чотири нагороди. Раніше Олена Костевич і Олег Омельчук стали бронзовими призерами в олімпійській дисципліні - стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів в міксті, а Данило Даниленко виграв "срібло" і "золото" в стрільбі по рухомій мішені.

Чемпіонат світу з кульової та стендової стрільби завершиться 14 вересня.
Tags: Чемпіонат світу, збірна України, перемоги, победы над россиянами, спорт, стрельба, українці