Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

#принеси_ляльку до МП: на Волині черговий московський поп відмовився відспівувати 9-річну дівчину

У селі Озеро Ківецівського району настоятель Свято-Покровського храму московського патріархату Михайло Журомський відмовився поховати дівчинку, бо та хрещена у Київському Патріархаті. Про це розповіли родичі дитини, повідомляє видання V24, передає РІСУ.9-річна Регіна Чужук чотири роки хворіла на рак. Померла у неділю, 2 вересня. Мама дівчинки Марта Чужук звернулася до сільського священика з проханням поховати дитину.

Зі слів рідних, той поцікавився, де вона хрещена. Почувши, що дитину хрестили у Луцькому Свято-Троїцькому соборі УПЦ КП (на той момент сім'я проживала в Луцьку) священик відмовився провести обряд поховання. Пояснив це тим, що дитина нібито не там хрещена.

Рідні були шоковані такою звісткою. Кажуть, що ніколи не мали конфлікту із місцевим населенням, а багато ромів є прихожанами церкви в селі Озеро.

Ховатимуть дівчинку у середу, 5 вересня. За ромською традицією, тіло покійної має пробути у хаті дві ночі. Сім'я звернулася до священика із села Тростянець, той погодився поховати дитину.

Нагадаємо, у січні 2018 року у Запоріжжі виник скандал через те, що поп МП відмовився відспівувати дитину, охрещену в УПЦ КП. Післся цього випадку у знак протесту обурені запорізькі активісти органзували флеш-моб. За якийсь час акція переросла у загальноукраїнську.

По теме:
#принеси_ляльку до МП: возле Киево-Печерской лавры журналисту угрожали разбить камеру
Поп МП: мы закрытая военная организация, детей не отпевали и отпевать не будем! #принеси_куклу
#принеси_ляльку Боевики московского патриархата избили жителей Запорожья, которые принесли куклу
#принеси_ляльку Владыка УГКЦ прокомментировал цинизм московских попов в Запорожье #принеси_куклу
#принеси_ляльку до МП: возле Киево-Печерской лавры журналисту угрожали разбить камеру

Tags: #принеси_куклу, #принеси_ляльку, Волинь, геть попів МП, молитви, московские попы, московский патриархат, ромы, руssкое православие, филиал рпц МП
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments