Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На Вінниччині влаштують міжнародне свято української витинанки. Добраніч, хунто!

У місті Могилів-Подільський, що у Вінницькій області, в суботу та неділю відбудеться ІІІ Міжнародне свято народного мистецтва "Українська витинанка", повідомила Укрінформу директорка Могилів-Подільського центру народної творчості Оксана Городинська.

На Вінниччині влаштують міжнародне свято української витинанки

"Це вже третє міжнародне свято витинанки, яке проводиться в нашому місті. Це самобутнє мистецтво, яке заслуговує збереження і популяризації. Воно приносить гостям та учасникам естетичну насолоду, тому на свято завжди приходять багато людей і охоче беруть участь в усіх наших заходах. До нас цьогоріч приїдуть майстри з 13 областей України, а також гості з Литви, Білорусі та Молдови", - сказала Городинська.

За її словами, у суботу сорок майстрів демонструватимуть свої роботи та навчатимуть охочих робити витинанки під час майстер-класів. По дві роботи, виготовлені під час свята, вони подарують музею витинанки при Могилів-Подільському центрі народної творчості.

В неділю у межах ІІІ Міжнародного свята народного мистецтва "Українська витинанка" працюватиме містечко майстрів та відбудеться святковий концерт "Хай Вам сіється, родиться золоте зерно".
Tags: Вінниччина, Український Ренесанс, мастера, мистецтво, свято, традиции, туризм, українська культура, фестивалі
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments