Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Походу, РПЦ будет сектой, и не только в Украине :-))

рпц

А вот таких еще санкций схлопотать московские попы не желают?:

Московські попи поплатяться саном за непокору Варфоломію
На Синаксі внесли пропозицію позбавляти сану за непоминовіння Вселенського патріарха
Єпископ Христупольський Макарій на Синаксе запропонував позбавляти сану київських митрополитів, які не поминають Вселенського Патріарха в молитвах. Про це повідомив у Facebook прес-секретар УПЦ КП Євстратій Зоря.
"На підставі святих канонів всі митрополити Київські, які перервали поминання Константинопольського Патріарха, підлягають покаранню позбавленням сану", - заявив Макарій.Єпископ на зборах архієреїв Константинопольського патріархату в Стамбулі заявив, що не має значення, чи накладе Вселенський Патріархат покарання, запропоноване священними канонами, це - церковна і канонічна реальність.

Як відомо, Константинопольський патріарх Варфоломій повідомив Московському патріарху Кирилу, що рішення про надання автокефалії української церкви прийнято і процеси запущені. Про це пресі розповів представник Варфоломія митрополит Гальський Еммануїл, саме він відповідає за процес надання Україні Томосу.

У неділю, 2 вересня, на Архієрейському соборі Константинопольської церкви у Стамбулі було погоджено питання про те, чи може збори без згоди інших церков надати автономію православним України.

Так, єпископи ствердно відповіли на питання про те, чи уповноважений Константинополь надати автокефалію церкви, яка про це просить, передає "Знай. ua".

Нагадаємо, Константинополь прийняв важливе остаточне рішення щодо автокефалії для України.

лавка московской церкви:

Tags: Вселенский Патриархат, автокефалия, геть попів МП, каноны, молитви, московские попы, московский патриархат, санкции, угрозы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments