Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Голосування за євроінтеграційні закони викривають популістів

Рівно рік тому в повному обсязі набула чинності Угода про асоціацію між Україною та ЄС, яка є дороговказом для реформ.


Політична карикатура Олексія Кустовського

Про це Президент Петро Порошенко написав у суботу на своїй сторінці у Facebook.

"Це символ нашої незалежності, і саме тому такою важливою є її належна імплементація. Саме під час голосувань за євроінтеграційні закони показують справжні обличчя популісти, скептики та реваншисти, які говорять про зміни лише на словах, для яких власні політичні та бізнес-інтереси важливіші за гідне майбутнє всієї української держави", - зазначив він.

Президент висловив вдячність проєвропейській парламентській більшості, уряду, громадянському суспільству за активні зусилля з імплементації угоди.

За його словами, перші результати вже є. Сьогодні країни Європейського Союзу стали найбільшим торговельним партнером України - частка ЄС у зовнішній торгівлі України сягнула 42%. За перше півріччя цього року Україна експортувала до ЄС товарів та послуг на 11,2 млрд доларів США, що майже на 2 млрд доларів США більше за аналогічний період минулого року.

"Ми й надалі поглиблюватимемо не лише торговельно-економічну, але й секторальну і політичну інтеграцію України до ЄС. Адже це – шлях нашого повернення до спільного Європейського дому. Наше завдання – довести цю справу до кінця, забезпечити повноправне членство України в Європейському Союзі. Як Президент, докладатиму до цього максимум зусиль. Як і обіцяв, внесу до Верховної Ради законопроект про закріплення в Конституції України нашого курсу на вступ до ЄС та НАТО", - наголосив Петро Порошенко.
Tags: Євроасоціація, Порошенко, СА ЗСТ ЕС, Україна, гниди, голосование, законопроекты, популисты, разоблачение, реформы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments