Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Торонто стартують Дні українського кіно


У канадському місті Торонто стартують Дні українського кіно, які триватимуть до 2 вересня. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

«З 29 серпня у Торонто вже вдруге стартують Дні українського кіно, в рамках яких пройдуть канадські прем'єри спеціальної добірки українських фільмів, більшість з яких створена за підтримки Держкіно України. Покази відбудуться за участю авторів», - йдеться у повідомленні.

У програмі будуть представлені містична драма «Брама», фентезі «Сторожова Застава», драма «Коли падають дерева», експериментальна драма «Рівень чорного», психологічна драма Марини Степанської «Стрімголов». Відбудеться також допрем'єрний показ військового детективу «Позивний "Бандерас"» Зази Буадзе, відомого за фільмом «Червоний», та ретроспективний показ стрічки «Лебедине озеро. Зона».

українське кіномистецтво
Організаторами заходу є Державне агентство України з питань кіно, Посольство України в Канаді та Українське Національне Об’єднання – Торонто.
Tags: Держкіно, Канада, Торонто, зроблено в Україні, кинематограф, кинофестивали, популяризация Украины, українське, фильмы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments