Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Задля свого кандидата Ю. Тимошенко Кремль виставив на амбразуру явних лузерів-мокшПісля посту Список гнид політологів, які працюють на Медведчука та Кремль в Твітері розгорнулась з цього приводу дискусія:

Tetiana Kram @tetiana_kram:
І все ж таки мені здається, що вся ця шобла-відволікаючий маневр. І перед виборами нам підсунуть іншого кандидата від Кремля,який буде говорити солодкі слова, всього у вишиванці і шароварах.

Leusenko Oleg @LeusenkoOleg:
Саме так. Я в цьому впевнений. Але не "підсунуть іншого кандидата", бо він вже є. Точніше – Вона. Цей кремлівський кандидат – Юлія Тимошенко. Саме для відволікання від неї і від її злочинів перед народом України українцям пудрять мозки непрохідними вілкулом, мертвечуком тощо.

Inna Turenko @i_turenko:
А дійсно, вона затихла, люди доведені до краю відчуттям ненависті до медведчука вже не будуть сприймати вону як абсолютне зло і на фоні тих вурдалаків ,тимоха нібито і нічого буде здаватися більшості. Бо вже дуже грубо діє медведчук, торує їй шлях.

Leusenko Oleg @LeusenkoOleg:
і я про що! мертвечук, вілкули, допи etc - це для відволікання уваги. Кремль працює на провіреного кандидата - Тимошенко. Але, взявши до уваги досвід боротьби з українцями, увімкнув технологію: серед гірших обирають менше зло. Тому йде поливання брудом Порошенка і піар явних мокш

коментарі:
Чув дзвін... в Штатах невдовзі знову піднімуть справу Лазоренка, а там Вона майже на кожній сторінці... занімаймо чергу за попкорном, бо не вистачить!
Дивлячись на те, що твориться в медіа, нас наштовхують на таку думку. Чекати і готуватись треба до гіршого, кдб думає чим звалити Порошенка. Скоріш політично. Вся надія на те, що вони нас просто не розуміють... Ніякого миру! Або ми, або вони!
саме так - помилки у кремляді через їх нерозуміння українців.
І я цьому дууууже радію, бо це означає, що ми ну ніяк не один народ і ніякі вони нам не брати... І на фоні цього нам просто необхідний закон про колаборантів


Tags: Медведчук, Тимошенко, выборы, гниди, кандидаты, кремлевские технологии, кроты Лубянки, пятая колонна
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments