Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Рівному триває Міжнародний ковальський фестиваль "Металеве серце України"Уже всьоме українські та зарубіжні ковалі зібралися у Рівному на Міжнародному фестивалі ковальського мистецтва “Металеве серце України”. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

«Фестиваль триватиме 25 та 26 серпня у парку Лебединка. Конкурсна програма «Чумацький шлях» неабияк вирізнятиметься оригінальністю. В результаті колективної праці майстрів-ковалів алею кованих скульптур планують прикрасити унікальною композицією, де кожен зможе побачити власний знак зодіаку», - йдеться у повідомленні.

У Рівному стартував міжнародний ковальський фестиваль "Металеве серце України"

Також повідомляється, що на гостей фестивалю чекають майстер-класи, вогняне шоу та унікальне театралізоване дійство – “Ковальське весілля”, коли молодят «заковуватимуть» на щасливе подружнє життя.

Справжня родзинка цьогорічного фесту – ковальські зірки. Оскільки тема сьомого фестивалю – “Зодіакальні сузір’я”, то майстри куватимуть власні зірки.

Кожна зірка буде виконана згідно із задумом автора. Тож на Міжнародному фестивалі ковальського мистецтва “Металеве серце України” рівняни та гості міста зможуть побачити найоригінальніші творіння і зробити цікаві фото.


Фото: my.rv.ua
Tags: Рівне, Український Ренесанс, ковальство, мастера, мистецтво, народні промисли, українська культура, фестивалі
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments