Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Вільний від мокші Маріуполь зібрав на "Твоя Країна fest" 5 тисяч глядачів. Добраніч, хунто!

Майже п'ять тисяч глядачів: "Твоя Країна fest" пройшов у Маріуполі

У День Незалежності, 24 серпня, в Маріуполі пройшов фестиваль української музики «Твоя Країна fest», організований за підтримки Міністерства інформаційної політики України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми хочемо згуртувати людей і дати їм маркери для національної самоідентифікації. Ми всі - українці. Це наша країна, наша культура, наша мова, наша музика», - сказав ідейний натхненник турне і лідер групи «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

Він зазначив, що основне завдання заходу – ліквідація культурного вакууму, який виникає у віддалених куточках країни через те, що шоу-бізнес тяжіє до великих міст.


Маріуполь став третім пунктом на маршруті фестивалю - 11 серпня «Твоя Країна fest» вже побував в Ізмаїлі, а 18 серпня - в Генічеську. Почав святковий вечір гурт «Тартак» і Сашко Положинський. Потім прозвучали пісні у виконанні груп GrozovSka Band, «Мандри», Марії Бурмаки і Gypsy Lyre. А крапку в цьому заході поставила група «Антитіла».

Фестиваль сучасної української музики "Твоя країна fest" у Маріуполі / Фото: Станіслав Іванов, Укрінформ

Фестиваль «Твоя Країна fest» зібрав у Маріуполі близько п'яти тисяч людей, продемонструвавши, що в столиці Приазов'я українська музика не менш популярна, ніж у столиці.

Після Маріуполя фестиваль охопить прикордонні Конотоп, Мукачеве, Новоселицю і Сарни.

Як повідомлялось, фестиваль проходить в серпні-вересні в семи містах України. Головна його мета - об'єднання шляхом культурної комунікації територіальних громад, різновікової і різнонаціональної аудиторії прикордонних і віддалених міст України, а також міст, розташованих близько до зони ООС.

8 вересня фестиваль приїде до Конотопа (Сумська область, кордон з Росією), 15 вересня - в Мукачеве (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 22 вересня - в Новоселицю (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня - в Сарни (Рівненськая область, кордон з Білоруссю).
Tags: Донбас, Маріуполь, концерты, музыканты, певцы, рок-группы, українська культура, українські пісні, фестивалі, шоу-бизнес
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments