Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Сколько полезных идиотов-поцреотов попали в сети Жука? Отож..

П’ять копійок: И сколько раз уже тыкали рылом зрадофилов в их порочащие связи, не, не понимают и дальше продолжают работать на врага, как сегодня на Москвой инспирированную, а аматорами-поцреотами проводимую угольную блокаду. Глупый и примитивный патриот - хуже врага. Эта аксиома не оспаривается. Потому, что открытых врагов Украины мы знаем в лицо и по риторике, а полезные идиоты прикрываются патриотическими лозунгами, символикой, но делают вред своей стране больший, чем калорадские крысы.

1

Mason Lemberg
Я дуже багато разів писав про те, що не можна недооцінювати пропаганду кремля і помилково думати, що кремль з його мільярдними бюджетами на пропаганду - це тупі боти з колорадками на аватарках.

І якось так майже непомітно вчора пройшла новина, що виявлено таваріща Жука - терориста, який стоїть за цілою мережею аккаунтів, метою яких було влаштовувати внутрішні бунти і криваві революції.
Ну ясно що непомітно...
А кому її зауважувати, кому показувати людям, що їхню країну намагаються зруйнувати зсередини? Хто це буде робити? Імпотентний стець чі ті, хто пасся на інформації від жука і робив те ж саме що він, свято вірячи, що це патріотизм?

Тому нагадаю я. Ще раз, хоч вам це і надоїло:
Вчора виявлено УКРАЇНОМОВНУ УСПІШНУ оптимізовану під внутрішнього споживача группу аккаунтів, дії якої були направлені на внутрішній розбрат.
І якщо комусь це здасться фігньою, то згадайте того дурня, який кидав гранату в нацгвардійців під ВР і те, що в його стрічка була переповнена репостами з "Ми патріоти України"

Але і це ще не все.
Сьогодні Дзиндзя привідкрив ще один аспект інформаційної війни проти України
https://dzindzya.tumblr.com/…/%D0%B7%D0%B0-%D1%89%D0%BE-%D0…
https://www.facebook.com/dzindzia/posts/1284627864908092?pnref=story.unseen-section

І вгадайте хто отримує гроші з рф за "роботу" і хто має рахунки в російських банках (В РОСІЇ) - сірожа, той самий сірожа, який не може пояснити звідки в нього гроші на квартиру і на дороге життя, який не може пояснити, чому перед референдумом в Нідерландах він агітував проти України, розказуючи свої безпруфні байки про страшну корупцію.

Ось вам і війна, справжня війна проти України, спроба зруйнувати її зсередини.
А ви й далі думайте, що війни немає і обмазуйтесь баталіями з "смішними ботами" і далі "садіть на підвали порохоботів".
Tags: аматоры, зрадофилы, информационные враги, консервы, кремлевские технологии, кроты Лубянки, поцриоты, слив, социальные сети
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments